Chatování na Lidé.cz


Chat je jednou z nejdůležitějších a nejatraktivnějších funkcí internetového portálu Lidé.cz. Pomocí chatu se můžeme snadno a rychle seznámit s novými lidmi, nebo si prostě jen tak s někým popovídat, když se zrovna nudíme a nemáme co dělat, nebo když se cítíme osamělí. Velkou výhodou chatu je, že funguje nonstop a můžeme se tak na něj připojit kdykoli potřebujeme. Ať už se přihlásíme v jakoukoli denní nebo noční dobu, vždycky se najdou lidé, kteří jsou právě online a chtějí si s někým psát. Chat na Lidé.cz probíhá v místnostech, které jsou pro větší přehlednost rozděleny do osmi hlavních kategorií – Města a místa, Pokec a zábava, Seznámení a flirt, Koníčky a zájmy, Sex a vše kolem něj, Ostatní, Hudba a Sport. V každé z hlavních kategorií pak najdeme jednotlivé místnosti, které jsou buď stálé nebo dočasné. Stálé místnosti jsou pevně dané, ale ty dočasné může založit každý registrovaný uživatel portálu. U výpisu místností pak nalevo od nich můžeme vidět různé ikonky. Ty místnosti, u kterých je zámek, jsou zamčené, ikonka klíče znamená, že vstup je možný pouze po zadání hesla a nejčastěji se objevuje symbol hodin. Ten znamená, že vstup do místnosti je omezený jednak podle toho, kolik už uživatel strávil na chatu hodin a roli může hrát také stáří účtu. Do místnosti pak vstoupíme kliknutím na její název a můžeme začít chatovat. Většinu stránky zabírá samotný chat, po pravé straně pak máme menu, ve kterém je např. seznam všech uživatelů, kteří jsou právě v dané místnosti, nastavení, nápověda atd. Vždy si můžeme vybrat, jestli chceme něco napsat veřejně všem, nebo si s vybraným uživatelem tzv. šeptat. V seznamu uživatelů, který je po pravé straně, si můžeme na každý z kontaktů kliknout a zobrazit si jeho profil a podle toho si vybrat, s kým si budeme psát.

Facebook.cz má už přes miliardu uživatelů. Přihlášení na Facebook je zabezpečené. Facebook.com je největší sociální síť na světě s miliardou uživatelů.


Diskusní fóra na Lidé.cz

Další významnou součástí stránek Lidé.cz jsou diskusní fóra. Těch je zde opravdu velké množství a každý si tak může najít to, co ho zajímá a vyměňovat si názory s ostatními lidmi. Všechny diskuse jsou zde rozděleny do dvanácti hlavních kategorií – Film a televize, Hudba, Kultura a umění, Láska, vztahy, sex, Lidé.cz a Seznam.cz, Počítače a internet, Společnost, Sport, Stálé místnosti, Věda a technika, Zájmy a koníčky a Ostatní. Každá z těchto kategorií pak obsahuje ještě další desítky až stovky dalších podtémat. Všechna témata jsou přehledně rozdělená do kategorií a podkategorií, tak, aby se v nich mohli uživatelé co nejlépe orientovat. Jakmile si vybereme nějaké diskusní vlákno, které nás zajímá, můžeme do něj i rovnou přidat náš příspěvek. U něho se pak vždy zobrazí i naše uživatelské jméno, ikonka a čas, kdy jsme jej odeslali. Příspěvky můžeme vkládat buď jako samostatné, nebo jako reakci na některý předchozí. Pokud nás nějaká diskuse hodně zajímá, můžeme se snadno jedním kliknutím stát jejím členem – seznam těchto diskusních fór pak budeme mít přehledně na jednom místě, takže k nim budeme mít snadnější a rychlejší přístup, než kdybychom se k nim museli zdlouhavě proklikávat. U každé diskuze se také můžeme podívat na informace o ní, jako např. kdo a kdy ji založil, kdo je jejím správcem atd.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací portálu Lidé.cz a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!