Seznamka na Lidé.cz


Velmi důležitou a možná tou hlavní funkcí portálu Lidé.cz je jeho seznamka. Ta je totiž nejnavštěvovanější českou internetovou seznamkou vůbec a je na ní více než sto tisíc inzerátů. Velkou výhodou seznamky na Lidé.cz je nejen to, že je tolik navštěvovaná a díky tomu tam máme mnohem větší šanci na seznámení, ale také fakt, že je zcela zdarma a nemusíme tak platit spoustu peněz za registraci nebo některé další funkce, jako u konkurenčních internetových seznamek. Velkým plusem je také množství kategorií, přehlednost seznamky a snadné vložení seznamovacího inzerátu. Inzeráty na seznamce Lidé.cz jsou rozděleny do pěti hlavních kategorií – Vážná seznámení, Dopisování a přátelé, Tanec, Pojďme,cestujme a Sport. Každá z nich pak obsahuje ještě několik dalších podkategorií, ze kterých si můžeme vybrat, kam inzerát umístíme. Jednoznačně nejvyužívanější je na Lidé.cz kategorie Vážná seznámení. Do ní svoje inzeráty vkládá velká většina jejích uživatelů. Ti si mohou zvolit z docela pestré nabídky dvanácti podkategorií – vedle těch klasických jako On hledá ji a Ona hledá jeho jsou zde i On hledá jeho nebo Ona hledá ji, ale také např. On nebo Ona s dětmi, Věřící hledá ji nebo jeho atd. Pro ty, co nehledají partnera na vážný vztah, ale chtějí si najít spíše kamarády nebo přátele, případně si chtějí s někým jenom dopisovat, je určená kategorie Dopisování a přátelé. Tam už sice inzerátů není tolik, ale i tak je to zajímavá možnost, jak si zkusit najít nové přátele. Inzerát zde můžeme vložit do jedné z šesti podkategorií – On s ní, Ona s ním, Výzvy a vzkazy, Hledám kamaráda, Hledám kamarádku a Dopisování (gayové a lesbičky). Další kategorie je určená pro ty, kteří rádi tancují. Najít si zde mohou svého tanečního partnera, nebo někoho, kdo s nimi třeba půjde na diskotéku, případně na ples nebo na jinou akci. Zajímavá je také kategorie Pojďme, cestujme. V ní si můžeme najít někoho, kdo by s námi šel na nějakou kulturní akci, nebo někoho, kdo by s námi cestoval, ať už po republice nebo do zahraničí. Zvolit si zde můžeme z dvanácti podkategorií – Na koncert, Na výstavu, Do divadla, Do kina, Do čajovny/na kávu, Do hospody, Do hor, K moři/jiné vodě, Stopem, Přes oceán, Za prací a V Evropě. Poslední, závěrečnou kategorií seznamky Lidé.cz je Sport. Tady si můžeme zkusit najít někoho, kdo s námi bude provozovat jakoukoliv sportovní činnost. Pokud tedy třeba rádi hrajeme tenis, ale nemáme ho s kým hrát, můžeme si zde podat inzerát a třeba tak najdeme někoho, kdo je na tom podobně a získáme tak protihráče. Sportovní inzeráty jsou jinak na seznamce Lidé.cz rozděleny do osmi podkategorií – Fotbal, Hokej, Tenis, Squash, Lyže/snowboard, Volejbal/basket, Cyklistika a Jiné sporty.

Xchat.cz je online chatovací služba zdarma. Seznamka.cz má na českém internetu dlouholetou tradici. Seznamka Štěstí prošla nedávno změnou designu.


Videa na Lidé.cz

Poslední kategorií na stránkách Lidé.cz jsou videa. Ty nejsou tak oblíbená a navštěvovaná jako předchozí kategorie, ale i tak v nich můžeme najít spoustu zajímavých videí, která určitě stojí za zhlédnutí. Jednotlivá videa na Lidé.cz jsou rozdělena do devíti sekcí – Novinky, Nejsledovanější, Celebrity, Móda, Muzika, Párty, Zábava, Ostatní a Vaše videa. Videa jsou zde většinou převzatá z portálu Stream.cz nebo z oblíbeného YouTube. Pod každým videem pak vidíme kromě názvu také jméno uživatele, který jej na Lidé.cz vložil, délku videa, datum vložení a jaký je jeho aktuální počet zhlédnutí.

Lidé.cz a online hry

Online hry už sice nejsou přímo součástí portálu Lidé.cz ale můžeme se na ně odsud dostat jedním kliknutím a hlavně na nich můžeme používat stejný profil jako na Lidech. Na stránkách www.hry.cz tak máme možnost zahrát si některou z velkého množství atraktivních online her, a to jak pro jednoho, tak pro více hráčů. Oblíbené jsou zde hlavně jednoduché hry, jako např. kulečník, slovní fotbal, různé karetní hry apod. ale zahrát si zde můžeme i mnohem propracovanější a zajímavější herní tituly. Výhodou je, že se nemusíme samostatně registrovat, ale pro přihlášení můžeme používat stejné uživatelské jméno jaké používáme na portálu Lidé.cz nebo na Seznamu. Součástí stránek je i jednoduchý chat, žebříčky nejlepších hráčů, věrnostní body, virtuální měna atd.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací portálu Lidé.cz a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!